Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Kadra


Pani Krysia
Pani Krysia

Pani Krysia, Nauczyciel wspomagający, lektor j.angielskiego

Dyrektor Przedszkola
 

Jestem pedagogiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w edukacji najmłodszych.

Swoją zawodową drogę związałam z wczesną edukacją , ukończyłam m.in.

  1.  Studia na Pomorskiej Wyższej Szkole Humanistycznej na wydziale Pedagogicznym na kierunku Edukacja Elementarna i Nauczanie Języka Angielskiego.
  2. Podyplomowe studia Oligofrenopedagogika na PWSNS
  3. Warsztaty organizowane przez Centrum Metody Krakowskiej w zakresie:
  • czytania Symultaniczno-sekwencyjnego,
  • wspomagania procesów lewopółkulowych - usprawniania pracy lewej półkuli mózgu,
  • wczesnej diagnozy i terapi zaburzeń autystycznych

4. III stopniowy kurs doskonalący "Terapia behawioralna dzieci z autyzmem" IWRD w Gdańsku

5. II stopniowe szkolenie z zakresu Terapii Ręki

6. III stopniowe szkolenie w zakresie Metody Dobrego Sartu , UG

7. Szkolenie z zakresu metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

8. Szkolenie "Jestem chłopcem, jestem dziewczynka" prowadzonym w Centrum Pomocy Seksuologicznej

9. II stopniowe szkolenie trenerskie - Trening Umiejętności Społecznych

 

Jestem także Absolwentką Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii oraz Mastére de Banque et Finance Uniwersytetu w Rouen we Francji co daje mi szansę kierowania placówką w profesjonalny sposób.

 Prywatnie,jestem mamą piątki dzieci. Dzięki nim odkryłam radości i wyzwania jakie stawia wychowanie małego człowieka. Moim sposobem na wychowanie jest spokój i konsekwencja, życzliwość i uśmiech, które dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i radość każdego dnia.

Moją pasją jest nauka języków obcych ,  znam biegle angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. Naukę języków obcych rozpoczęłam od najmłodszych lat mieszkając przez wiele lat wraz z rodzicami poza granicami kraju  Stąd także doświadczenie i moja niezachwiana wiara oraz przekonanie o wadze wczesnej edukacji.

 

Motto: Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.

 

Pani Magda
Pani Magda

Pani Magda - Kierownik przedszkola

 Pracuję w przedszkolu Akademia Przedszkolaka na stanowisku kierownika-koordynatora placówki.

Do moich obowiązków należy organizacja pracy przedszkola, dbanie aby Akademia była miejscem bezpiecznym dla dzieci. Mimo iż moja praca skupia się na administrowaniu, kontrolowaniu i porządkowaniu dokumentów, zarządzaniu personelem i nadzorem nad kuchnią, często zaglądam do sal naszych podopiecznych i mogę choć chwilę poprzebywać z dzieciakami. Dostaję wtedy od nich tyle energii, że z nową siłą i pomysłami  wracam do „papierków”.

Jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek: Poli i Kai. I jeszcze trzeciej malutkiej-suczki Lagotto-Fridy. Jestem osoba usmiechniętą, optymistyczną i pragnę aby taka właśnie atmosfera panowała w naszym przedszkolu.
Jestem do dyspozycji wszystkich Rodziców. Chętnie wysłucham wszelkie uwagi oraz jestem otwarta na now epomysły aby usprawniać pracę naszej placówki.

 

Pani Monika
Pani Monika

Pani Monika -  Wychowawca Pszczółek.


Jestem wychowawcą grupy Pszczółek czyli naszych sprytnych 5-6 latków.
Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Codziennie przekazują mi ogromną energię uściskami, kiedy tylko pojawiam się w wejściu do sali przedszkolnej :)
W dzieciach cenię ich bezpośredniość oraz bezwarunkowe okazywanie uczuć.
Mówią, że całkiem ładnie rysuję ;) Staram się aby zajęcia plastyczne były ciekawe i rozwijające.
Jestem osobą cierpliwą i empatyczną ale zarazem stanowczą.
Radość i dobre samopoczucie dziecka jest bardzo ważne, dlatego staram się zaszczepić w moich wychowankach codzienną pogodę ducha i otwartość na świat.

Wykształcenie:

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,Studia pedagogiczne Pedagogika Społeczna,

Pomorska Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych w Gdyni - Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna
Pomorska Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych w Gdyni - Oligofrenopedagogika

Kursy:
Kwalifikacyjny Pedagogiczny dla nauczycieli czynnych zawodowo
Metoda Dobrego Startu
Terapia Ręki I i II stopień
Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne I stopień
Terapia behawioralna
Nauka czytania Metodą Krakowską

Motto: "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba"

Kasia
Kasia

Pani Kasia - Wychowawca Biedronek

Jestem wychowawcą dzieci w wieku 4 lat – Biedronek. Ukończyłam studia magisterskie na Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem zintegrowanym.
Z Akademią Przedszkolaka jestem związana od wielu lat. Jest to miejsce bardzo mi bliskie, to tutaj, w wieku 20 lat rozpoczynałam swoją pracę jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Jestem osobą kreatywną i pomysłową. Zależy mi, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w moim towarzystwie. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego a uśmiechy na twarzach moich podopiecznych oraz postępy przez nich czynione są dla mnie najważniejszą nagrodą.

Pani Ewelina
Pani Ewelina

Pani Ewelina -Wychowawca Motylków

 

Jestem osobą uśmiechnięta , komunikatywną i konsekwentną.
Pracując z przedszkolakami staram się im zapewnić poczucie bezpieczeństwa , by czuły się akceptowane i „kochane”.
Zachęcam dzieci do rozwijania samodzielności , udzielając im drobnych wskazówek.
Uwielbiam widok roześmianych przedszkolaków , które cieszą się z własnych sukcesów.
Jest to dla mnie bardzo cenne i jednocześnie motywuje mnie do dalszej pracy.
Chętnie się uczę i poszerzam swoją wiedzę poprzez szkolenia i konferencje, by móc uatrakcyjnić zajęcia i pogłębić warsztat dydaktyczny.
Bardzo lubię podróżować i zwiedzać świat.
Cenię ludzi , którzy zarażają pozytywną energią.

Wykształcenie:

 

Motto: „ Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi działać – a zrozumiem i rozwinę skrzydła.”

Pani Malgosia
Pani Malgosia

Pani Małgosia - lektor j. angielskiego

 

Jestem lektorem języka angielskiego z długoletnim stażem pracy w placówkach edukacyjnych w Wielkiej Brytanii. Po ukończeniu Politechniki Gdańskiej, kierunek Zarządzanie i Marketing wyjechalam na chwilę na zieloną wyspę podszlifować angielski. Wyspa okazała się zielona, pogoda deszczowa, ale na szcęście ludzie uśmiechnięci i tak minęło 16 lat..... Po urodzeniu się mojej córeczki postanowiłam spełnić swoje marzenia o nauczaniu. Pierwsze kroki stawiałam w przedszkolu pracując z maluchami w wieku 3 do 5 lat, przygotowując ich do wielkiego wydarzenia w ich życiu, jakim jest szkoła podstawowa. Po czterech latach pojęłam prace w szkole podstawowej, początkowo jako asystent nauczyciela, następnie jako nauczyciel zastępczy, samodzielnie prowadzący zajęcia z dziećmi w różnym przedziale wiekowym. Mam nadzieję, że Państwa pociechy z ochotą będą uczestniczyły w zajęciach z angielskiego i nie będą mogły się doczekać kolejnych.

Pani Sandra
Pani Sandra

 Pani Sandra - Nauczyciel Wspomagający w grupie Pszczółek

Jestem osobą uśmiechniętą, pogodną i pełną energii. Przez większość swojego życia trenowałam piłkę ręczna, która nauczyła mnie konsekwencji i odpowiedzialności i to właśnie te cechy staram się wykorzystywać w swojej pracy. W relacjach z dziećmi stawiam na rozmowę i szczerość.

Uważam także, że nie tylko dzieci mogą nauczyć się czegoś od nas, ale również my od nich.

Uwielbiam moment wejścia do pracy, gdy widzę roześmiane buzie naszych przedszkolaków, świat od razu staje się piękniejszy, bo to właśnie uśmiech dziecka sprawia, że nasza praca staje się wyjątkowa. Wcześniejsze doświadczenie miałam możliwość zdobyć w pracy opiekuńczej i animacyjnej.

Cały czas się rozwijam i kształcę.

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański, Pedagogika resocjalizacyjna z elementami psychoterapii (studia II stopnia).
Oligofrenopedagogika (studia podyplomowe).

Motto: Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Pani Karolina
Pani Karolina

Pani Karolina - Nauczyciel wspomagający w grupie Biedronek

 

Jestem osobą radosną, pełną energii, pasji, empatyczną, ale także konsekwentną. Kocham pracować z dziećmi, gdyż sprawia mi to wiele radości oraz satysfakcji. Nie bez powodu mówi się, że "kiedy się śmieje dziecko śmieje się cały świat." Uwielbiam widok uśmiechniętych, szczęśliwych dzieci, które cieszą się ze swoich zarówno tych małych jak i dużych sukcesów. Jest to dla mnie cudowne i jednocześnie motywuje mnie do dalszej pracy. Dzieci są doskonalszą wersją nas dorosłych, dlatego my nauczyciele powinniśmy uważnie słuchać tego, co do nas mówią, gdyż możemy dowiedziecieć się wielu ciekawych rzeczy również uczyć się od nich, ponieważ praca z tymi małymi istotkami to dwustronna interakcja. Uwielbiam swoją pracę i wiem, że przy dzieciach jest moje miejsce. Po pracy uczęszczam na taniec, gdyż jest on moją druga pasja. Lubię czytać książki, podróżować, słuchać muzyki, pomagać potrzebującym osobą.

Motto: " Dziecko to uwidoczniona miłość"

Pani Iza
Pani Iza

 Pani Iza -Nauczyciel Wspomagający w grupie Motylków

Jestem osoba komunikatywna, usmiechnieta i spontaniczną. Staram się aby kazdy mój dzień wyglądał inaczej. W pracy z dziećmi uwielbiam to jak z dnia na dzień się zmieniają i to że zawsze mówią prawdę. Przez dłuższy czas pracowałam na placu zabaw dla dzieci więc skakanie i wymyślanie im zabaw nie jest mi obce. Posiadam wykształcenie wyższe. Ukończyłam Studia Magisterskie na kierunku Pedagogika Rewalidacyjna z Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju oraz Studia Podyplomowe z Oligofrenopedagogiki, ukonczyłam też kurs MDS. Nie wyobrażam sobie innej pracy ponieważpraca z dziećmi daje mi siłę.

 

Pani Jola -Gimnastyka Korekcyjna
Pani Jola -Gimnastyka Korekcyjna

Pani Jola - Gimnastyka Korekcyjna

Jestem nauczycielem dyplomowanym z długoletnim stażem. Już  od wielu lat(ponad 12) pracuję w przedszkolach prowadząc zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci.

Jestem osoba lubiącą sport i chcę aby moi mali podopieczni także czerpali z niego przyjemność. Dlatego na moich zajęciach nigdy nie jest nudno, ćwiczymy z róznymi pomocami gimnastycznymi, wykonujemy niesztampowe ćwiczenia , które wzmacniają mięśnie i kondycję dzieci.

Jestem absolwenkąÎ AWF-u w Gdańsku o kierunku nauczycielskim. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki. Ukończyłam wiele kursów doskonalących w Ośrodku Kształcenia Nauczycieli w Gdańsku, m.in. "Najnowsze metoty iśrodki w wychowaniu fizycznym".

W swojej długoletniej pracy otrzymałam 2-krotnie nagrodę kuratora, nagrodę Prezydenta Gdyni, "Medal Edukacji Narodowej oraz liczne nagrody dyrektora szkoły.

Moi uczniowie zdobywali medale na zawodach wojewódzkich oraz Mistrzostwach Polski.

Pani Justyna-logopeda
Pani Justyna-logopeda

Pani Justyna - Logopeda

 

Pani Nikola
Pani Nikola

Pani Nikola - rehabilitacja indywidualna

Dyplom magistra fizjoterapii uzyskałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Przygodę z dziećmi rozpoczęłam na pierwszym roku studiów na letnim obozie dla dzieci niepełnosprawych, gdzie pełniłam rolę opiekuna indywidualnego. Doświadczenie zawodowe zdobywam poprzez specjalistyczne szkolenia i liczne praktyki w Ośrodkach Rehabilitacyjnych zarówno dla osób dorosłych i dzieci. Stale rozwijam się pracując w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdyni, gdzie prowadzę terapie indywidualne dla dzieci do 18 roku życia. Prywatnie jestem miłośniczką kotów (zwłaszcza mojego) i włoskiej kuchni. Czas wolny spędzam na czytaniu artykułów i książek, tych popularno-naukowych i fabularnych oraz na graniu w piłkę siatkową.

 

Pani Kasia
Pani Kasia

Pani Katarzyna - terapeuta SI, pedagog specjalny

Absolwentka kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Gdańskim; dyplomowany terapeuta zaburzeń Integracji Sensorycznej (certyfikat wydany przez PTIS w 2010 r.)- diagnoza i terapia dzieci z zaburzeniami SI. Pracownik PPP w Rumi.

Nauczyciel dyplomowany, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej; zajmuje się diagnozą dzieci i młodzieży z trudnościami w uczeniu się, z różnymi dysfunkcjami rozwojowymi ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych. Prowadzi terapię grupową Ruchu Rozwijającego V. Sherborne oraz terapię Integracji Sensorycznej.

Pani Magdalena-rytmika
Pani Magdalena-rytmika

Pani Magdalena - Nauczycielka rytmiki

2012 Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

Specjalność- Rytmika

2009-2012 Szkoła muzyczna im. Kazimierza Wiłkomirskiego

w Elblągu,
specjalność- instrumentalistyka w zakresie gry na skrzypcach.

Motto:"„Codziennie, wszędzie dzieci rzucają nam marzenia pod stopy. Powinniśmy stąpać ostrożnie”

Sir Ken Robinson"