Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Aktualności

Projekt Słoneczna Akademia Przedszkolaka – utworzenie nowego integracyjnego oddziału przedszkolnego, w ramach Działania 3.1 Edukacja Przedszkolna

Little Umbrella Sp. z o.o. w partnerstwie z Gdyńską Fundacją Usług Społecznych, w ramach realizacji Projektu w okresie wrzesień - grudzień 2018 oferują zajęcia dodatkowe dla dzieci uczęszczających do Placówki, m.in.:

• zajęcia taneczne-Roztańczone Przedszkolaki
  • zajęcia z rytmiki - Muzyczna Przygoda
  • warsztaty praktyczne – Praktyczny Przedszkolak,
  • Warsztatykulinarne Akademia Zdrowego przedszkolaka
  • warsztaty teatralne,
  • warsztaty psychologiczne dla dzieci-TUS
  • zajęcia Metodą Dobrego Startu,
  • zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
  • warsztaty sensoplastyczne z elementami terapii ręki,
  • zajęcia z czytania Metodą Krakowską.

Wyposażenie oraz materiały edukacyjne i terapeutyczne sfinansowano ze środków Unii Europejskiej

Kontakt:
Akademia Przedszkolaka, ul Słoneczna 49, Gdynia Witomino, tel. 508-134-665
e- mail: sloneczna@akademiaprzedszkolaka.pl, www.akademiaprzedszkolaka.pl

" Słoneczna Akademia Przedszkolaka – utworzenie nowego integracyjnego oddziału przedszkolnego, w ramach Działania 3.1 Edukacja Przedszkolna"